1- هدف از برگزاری طرح کارآفرینان اینترنتی و مزایای شرکت در این طرح چیست؟

هدف آموزش و هدایت و حمایت درصدی از جمعیت جویای کار کشور در راستای راه اندازی و رونق کسب و کارهای اینترنتی می باشد.

این نوع کسب و کار یکی از پرسودترین مدل های کسب و کار می باشد که امروزه در جوامع پیشرفته و یا در حال پیشرفت به سرعت در حال گسترش می باشد.

از مزایای شرکت در این طرح می توان به اعطای 2 میلیون ریال اعتبار و تسهیلات بلاعوض به کاربران در زمان ثبت نام و همچنین آموزش رایگان مباحث مختلف کامپیوتر و اینترنت زبان انگلیسی و کارآفرینی اشاره کرد.

ضمنا کاربران با عضویت در باشگاه کسب و کارهای اینترنتی ضمن آشنایی با سایر کارآفرینان می توانند با اشتراک مطالب، تصاویر و اطلاعات خود با سایر کاربران افق های جدیدی را در فرایند شغلی خود پیدا کنند.


2- این 2 میلیون ریال اعتبار را چطور استفاده کنم و آیا می توانم نقدا دریافت کنم؟

این مبلغ بصورت اعتبار داخل پنل کاربری شما در باشگاه شارژ شده که می توانیداز آن برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی و یا یک سامانه ارسال و دریافت پیام کوتاه با امکانات کامل و یا خرید یک دوره تخصصی با ارزش استفاده نمایید.


3- آیا می توان این سایت یا سامانه و یا دوره تخصصی را به شخص دیگری واگذار کرد؟

بله شما این اختیار را دارید که بعد از سفارش سایت یا سامانه و یا دوره تخصصی آن را به هر شخص حقیقی یا حقوقی فروخته و یا اهدا نمایید.

 

 

4- آموزش ها چطور و چگونه است و در پایان چه می شود؟

آموزش ها از طریق بسته های آموزشی که درب منزل شما تحویل می شود صورت می پذیرد و برای هر مبحث شما ماهی یکبار می توانید از طریق سامانه آزمون آنلاین امتحان داده و در صورت قبولی در تمامی مباحث، مدرک پایان دوره کارآفرینان اینترنتی را دریافت نمایید.


5- آیا آموزش و آزمون ها هزینه دارد و میزان آن چقدر است؟

ارزش آموزشی دوره کارآفرینان اینترنتی 1 میلیون ریال میباشد که برای کلیه اعضای باشگاه رایگان می باشد و نیاز به پرداخت نیست ولی هزینه بسته آموزشی (18500 تومان) را درب منزل در هنگام تحویل پکیج باید پرداخت نمایید. البته سفارش بسته آموزشی اختیاری است و چنانچه کاربری تمایل به دریافت بسته آموزشی نداشته باشد می تواند از سامانه لاین آموزش های خود را دنبال نماید.

لازم به ذکر است برای استفاده از لاین می بایست از اینترنت پرسرعت و گوشی های همراه هوشمند استفاده نمایید. در صورتی که با بسته آموزشی نیاز به اینترنت ندارید.

 

6- در مورد بیمه حوادث شخصی و بیمه آتش سوزی منزل هم کمی توضیح دهید.

کلیه کاربرانی که اقدام به سفارش بسته آموزشی نمایند در زمان دریافت بسته یک دفترچه بیمه حوادث شخصی تا سقف 25 میلیون ریال و یک بیمه نامه آتش سوزی منزل تا سقف 150 میلیون ریال اثاثیه منزل به نام کاربر صادر و اعطا می شود و این یعنی اینکه آن کاربر تا یکسال تحت پوشش هر دو این بیمه ها قرار خواهد گرفت. (رایگان)

مجدد متذکر می شویم این بیمه نامه ها تنها به کاربرانی تعلق می گیرد که بسته آموزشی دریافت می کنند.


7- بسته آموزشی را چگونه سفارش دهم؟

نحوه سفارش بسته آموزشی و راهنمای استفاده از سایر خدمات باشگاه در پنل کاربری شما قابل دسترس می باشد. خواهشمندیم پس از ثبت نام و تایید، به پنل کاربری خود مراجعه و این توضیحات را مطالعه فرمایید.